| Amiiii69 a întrebat:

TPU help! cum scap de mouse trap example? e chestia aia care se tot blocheaza..am sters l-ul mic dar tot imi apare. ajutati-ma va roog fuunda pentru cel mai bun raspuns! :* :*

Răspuns Câştigător
| AlecsStyle3 a răspuns:

Daca ai Windows Xp sau Vista intri in Start->All Programs->Startup si o sa iti apara un l mic.Ii dai delete. Daca nu merge ii dai Cut si Paste unde vrei. Schimbi numele si dai delete si gata. Neaparat sa restartezi calculatorul ca altfel nu merge. Dupa restart nu o sa iti mai apara. Daca iti mai apare ii dai un backup (daca ai un punct de backup). Daca nu ai reinstalezi Windowsul.Succeskiss

| Amiiii69 explică (pentru AlecsStyle3):

Multumesc.dar acum mi-e frica sa sterg l-ul de unde l-am copiat ca poate iar imi apare aia..eu l-am luat din start>all programs>startup si ia-m dat cut paste pe desktop..acum, daca il sterg nu o sa imi mai apara nu?

| AlecsStyle3 a răspuns (pentru Amiiii69):

Nu o sa mai apara. Daca ai in continuare probleme, da-mi add la id style.alecs
kiss

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start -> Run si scrie MSCONFIG. Acolo da clik pe STARTUP. Spune-mi ce programe ai bifate acolo.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Tagaso a răspuns:

Apasă Alt+X să se deblocheze, după care dezinstalezi cu RevoUnninstaler, faci curățare cu Ccleaner

| fangtasamp a răspuns:

Salut! Deci eu iti spun din toata inima ca nu stiu cum sa scapi de el definitiv dar stiu cum sa scapi de el pentru moment.1:Cand iti apare mouse trap apesi tab+butonul ala de langa alt + alt dar in acelasi timp 2:dai acolo in bara din dreapta unde este un loc liber click dreapta si exit>Sper ca te-am ajutat!

| fangtasamp a răspuns:

A! Si apropo eu am 11 ani si am inceput sa plang ca stiam ca ma bate tata! Dar nu a fost o problema deoarece am rezolvat