| DianaArr a întrebat:

Cum scap de petele rosii de la cosuri de pe fata? ajutoorr funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Daca sunt doar cateva pete, nu multe, cu crema de galbenele, dar doar pe pete, nu pe toata fata.
Iar daca sunt mai multe, si mai adanci, cu un peeling facial ( dar se face doar de dermatolog).

| Mayar a răspuns:

Cumperi produse de la Yves Rocher - dau roade 100%, sau daca preferi mai mult sa nu faci asa mare gaura in buget, decat sa scapi sigur sigur de aceste neplaceri, cauta la oriflame sau avon produse.

| AtateaConditii a răspuns:

Cu un cub de gheata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Iti recomand un masaj facial de 2-3 minute cu un ulei natural care poate sa fie ulei de masline/cocos/migdale dulci/argan/seminte de struguri ect...
O zi buna.

| DarkRevenge a răspuns:

Incearca solutia gerovital plant.

| rou a răspuns:

Incearca cu ceai de musetel sau suc suc de lamaie, iar daca nu merge incearca cu o crem nivea sau ceva in genu ei asa am scapat si eu de petele rosii

| AdryShyAtat a răspuns:

Dă cu spirt.