| OanaG a întrebat:

Cum se numeste melodia de la 1: 12? Dau funda :X:X:X:X Http://www.kanald.ro/Video/D-Paparazzi-Cristina-De-La-Im pact-S-a-Aruncat-In-Gol/3361/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| paulici09 a răspuns:

Ai gresit categoriaaaaaa