| Gia8989 a întrebat:

Cum se obtin creditele pentru asistenti medicali? Am inteles ca se pot face cursuri si online... sau trebuie neaparat sa te prezinti la cursuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dragos16V a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi in Romania, trebuie sa te prezinti la cursuri. Poate o sa nimeresti sa ma tratezi de ceva vreodata si mi-as dori sa stii meserie. Daca vrei sa lucrezi in alta tara, dupa parerea mea poti face si online.