| anutzzaa a întrebat:

Ce parere aveti despre scolile postliceale de asistenti medicali generalisti? Prezenta este obligatorie la aceste cursuri?

Răspuns Câştigător
| karlaa a răspuns:

Eu am facut aceasta scoala si te contrazic nu este obligatorie

2 răspunsuri:
| karlaa a răspuns:

Nu este obligatorie dar trebuie sa iti iei notite de la cineva

| alexaalexandraa a răspuns:

Da, prezenta este obligatorie, pentru ca este scoala la zi, nu la fara frecventa.O parere buna, sa zic. Cam dificil, dar nu imposibil. Este o meserie cautata peste tot. Bafta multa!