| kazaryon a întrebat:

Cum se poate arunca o minge medicinala de 4 Kg 7 metri?
Eu mentionez ca reusesc abia 4.5-5 m.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| klaudiu2009 a răspuns:

Vrei si tu sa dai la subofiter? si eu vreau si eu sunt curios daca e asa greu de realizat... eu nu ma inscriu ca bag milioane si nu imi garanteaza nimeni ca iau...

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu multa forta.Se poate.Si mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu arunc 9 m si daca m-as axa special pe asta sunt sigur ca as arunca 12 m. Imi trebuie 5 saptamani si arunc de voie 12 m. Iti trebuie umeri puternici si spate si tactica pentru ca trebuie sa stii sa arunci frate! Am dat si eu la ofiteri ca subofiterii sunt de kaka si am aruncat 9, 5 al doilea record dupa unu care a aruncat 10, 5 asa ca frate du-te la o facultate ceva comprende?

| tataee a răspuns:

Trage de fiare frate

| adru_5333 a răspuns:

Incerarca sa te duci l fitness sa faci ceva muschiuleti si dupa reuseti