| caloianudelia742 a întrebat:

Cum se trateaza candidoza genitala la femei? Fara ovule

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Cu antimicotice locale, Nu neaparat ovule. Totusi, trebuie sa te vada ginecologul.

| AlexPatriciu a răspuns:

Canesten crema unguent, baga pe google și vezi prospect