| lacilaci19 a întrebat:

Cum se utilizeaza zineryt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se curata bine fata, iar peste 30 min-1 ora se aplica Zinerytul, dimineata si seara sau doar o data pe zi, in functie de cat de bine rezisti (la inceput usuca pielea destul de tare si trebuie peste 1 ora- doua sa aplici o crema hidratanta, antialergenica). Bafta!winking

| Vizitiul a răspuns:

Http://www.procto.ro/zineryt/
Aici gasesti toate informatiile necesare in ceea ce priveste administrarea acestui produs.