Întrebare recomandată | Stan24 a întrebat:

Bună TPU, știți cum se utilizeaza si cand se utilizează Zineryt și Skinoren?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ingerfararipi333 a răspuns:

Skinoren se utilizeaza dimineata si seara. Inainte de aplicarea gelului se curata fata cu putina apa calduta!