| dora0304 a întrebat:

Cunoastesti vreun medic neurolog bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Dr.Constantin Popa-academician

| drpopa a răspuns:

Sunt f multi daca ne spui orasul poate e mai usor iar daca stii si diagnosticul asa te putem ajuta si mai mult pentru ca unii au mai multa experinta in anumite cazuri altii in altele desigur cei mai buni sunt in bucuresti, dar sunt si in alte centre
Pr. Dr. Constantin-Dulcan Dumitru
Bucuresti (BUCURESTI), telefon: 021-4120128; 021-4102727; 02141201
Dr. CRACIUNOIU ADINA VIRGINIA
BUCURESTI (BUCURESTI), telefon: 021 413 71 00
Loc de munca actual: S. C. CRISTINA MEDICAL S.R.L.
Specialitatea: Neurologie
Competente:

Medic Specialist Neurologie
Doctorand in Stiinte Medicale - Neurologie

COMPETENTE: - Ecografie Doppler Vase Cervico- Cervicale
- EEG
Dr. Codita Ionela
Bucuresti (BUCURESTI), telefon: 0214102727; 0214120128; 0214120129
Loc de munca actual: MEDICLASS
Specialitatea: Neurologie
Competente: electromiografie, electroencefalografie

Dr. Ionela Codita

Medic Primar Neurolog
Competenta Electromiografie
Electroencefalografie
Centrul Medical Mediclass

DACA esti din alt oras iti pot recomanda de acolo

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu datele de contact ale medicului neurolog la care am fost si eu acum ceva timp. Este din Bucuresti si pot spune ca face adevarate minuni :) Mai exact, gaseste solutii la probleme medicale ce nu au putut fi nici macar descoperite de alti medici cu aceeasi specialitate. Este vorba de siteul:

http://www.topmedica.ro

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)

| dora0304 explică:

Si unde il gasesc?

| dora0304 explică:

Sunt din vaslui. am dureri groaznice in partea dreapta a capului mai ales la tampla.am mers la iasi la control da nu mi s-a dat un diagnostic concret.am incercat 3 tratamente. unul a avut impact pozitiv, dar doar perioada cat mi l-am administrat, in momentul in care l-am terminat durerile au reaparut. la rmn se observa un chist in partea stanga sub cutia craniana. nici de acesta nu mi s-a spus ce geneza are, ce ar putea provoca.nu stiu ce sa mai fac. daca aveti vreo sugestie o accept si va multumesc.

| Mihaela_Alina_1987 a răspuns:

Buna seara va rog sa imi spuneti cum se numeste doctorul de care ati mentionat. Va rog sa imi raspundeti este foarte urgent. Multumesc

| Bogdan_Ciprian_1983 a răspuns:

Dr Ionela Codita. In primul rand este OM dupa care medic neurolog si pe care o recomand cu cea mai mare plăcere. Se vede ca face din pasiune ceea ce face. Mulțumesc Dna Dr Ionela Codiță!