| georgianna a întrebat:

Stie cineva un medic neurolog bun in Cluj?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr. Carmen Trandafirescu este la Sp. Univ. CFR str. Republicii nr 6 tel 0264599596 - centrala

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va recomand de la spitalul universitar din Cluj pe doctorita Carmen Trandafirescu, sau daca puteti sa aveti acces la spitalul militar de urgenta, madicul specialist neorolog Nistor Ramona.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun doctor neurolog din cluj este doamna doctor carmen trandafirescu de la spitalul cfr din cluj pentru care am toata stima si respectul un doctor ca ia se naste odata la un milion de ani FLORIN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun doctor neurolog din lume se afla la Cluj in persoana doamnei doctor Carmen Trandafirescu, care stie sa trateze pe oameni cu tot ce stie ea mai bine, eu am toata admiratia si tot respectul pentru doamna doctorde la spitalul CFR din Cluj Napoca. FLORIN

| FlorinM28 a răspuns:

Dr Diana Muntean. Este tanara si are foarte multa rabdare. Am fost la dansa la recomanarea unui prieten si am fost foarte multumit. Sper sa nu se considere reclama: http://www.cabinet-neurologie.ro/