| Riot a întrebat:

Cunoasteti, sau a folosit cineva serviciile unui cabinet psihologic online, cum se efectueaza sedintele de terapie si consiliere si care ar fi preturile?
Va rog fara copy-paste de pe google search.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DjLau a răspuns:

Salut!

Asa cum spune si avertismentul de mai jos, problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat.

Ca recomandare personala, te sfatuiesc sa mergi la un cabinet specializat, intrucat nu se compara scrisul unui text pe internet, cu exprimarea unei stari naturale prin care treci. Ca sa nu mai vorbim de faptul ca un medic specialist isi face o impresie generala despre tine de indata ce ai pasit pe usa cabinetului.

Tu faci cum crezi, dar eu unul, daca as avea probleme in privinta asta, n-as sta pe ganduri in fata monitorului, ci as merge la cabinet, macar sa stiu ce se intampla cu mine.

Sper ca ti-am fost de folos si ca vei alege asa cum crezi de cuviinta!

Bafta!