| dansarabia1234 a întrebat:

Dacă ai apendicita trebuie neapărat sa ai febră? Ca pe mine ma doare în partea dreapta jos și câteodată ma și înteapa. Asa mi se întâmplă zilnic câteodată. Înseamnă ca am apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu nu am avut febra, dar ma durea si acolo si spatele, apoi a doua zi nu ma mai puteam ridica din pat si vomitam in continuu.

Răspuns utilizator avertizat