| anndra56 a întrebat:

Pot avea apendicita daca ieri noapte m-a durut in partea dreapta iar azi nu ma mai doare ma mai inteapa cateodata!
Dau funda
Ms:*
Scz categoria e cea mai vizionata!

Răspuns Câştigător
| Kittynika a răspuns:

Si eu am patit asa, aveam durerile astea timp de doua luni.
La apendicita durerea este foarte intensa deci.
Mi s-a spus ca poate fi din cauza ovarelor sau a rinichilor.
In cazul meu au fost rinichii dupa ce am baut un ceai de plante la cateva zile mi-au disparut durerile.Eu am nisip la rinichi si s-au infectat.
Si daca trece o zi si nu beau destula apa iar incepe sa ma intepe si in fata, si in spate.
Ceaiurile sunt un adevarat ajutor pentru mine.Nu mi-a trecut cu medicamentele niciunui doctor asa ca bazeazate pe natura,de aceea le-a lasat Dumnezeu,sa ne tratam nu sa le punem puterea curativa la indoiala.
Incepe chiar de azi sa bei mai multa apa si sa-ti faci ceaiuri.
Iti recomand coada soricelului(f bun pentru ovare),rinichi-codite de cirese,coada soricelului, coada calului, matase de porumb. Ceaiul ce l-am baut eu are 16 plante combinate printre care si aceastea.
In cateva zile mi-au trecut dureriule care m-au kinuit intr-una 2 luni si nu mi-au trecut cu niciun medicament pentru rinichi.

1 răspuns:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu stiam ca Apendicita se scrie sau Apendicele.
In fine, NFB -> Now from the back
Deci, cand te doare apendicele trebuie sa te doara in partea dreapta, piciorul drept, greturi si dureri foarte mari!
Doar asa stii ca te dor apendicele.