| scp3008 a întrebat:

Daca ai pernute sub ochi sa presupunem de la retentia de apa, asta provoaca si sa ai usturime in ochi si vene sparte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un medic daca ai asemenea probleme. Nu mai repeta mereu aceeasi intrebare.

| Violleta2022 a răspuns:

Probleme cu rinichii si cu oboseala dusa sa extrem.