| bogdan9999990 a întrebat:

Linii mov pe penis. Le am de 1 luna cred.Ar putea fi vene sparte sau o infectie/inflamatie?
Am cateodata o senzatie de usturime. Urina este galbena.
La ce medic ar trebui sa apelez si daca se poate un sfat daca stiti ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te urgent la dermatologie, nu mai amana!

| darrio2007 a răspuns:

Si cum ai vrea sa fie urina? Albastra? Daca sunt doar linii sunt venele prin care circula sangele. Care e problema?

| doctorandus a răspuns:

Apeleaza la medicul de familie, daca e nevoie te va trimite mai departe.

| Sarcopt a răspuns:

Salut! Du-te la medicul de familie să-ți dea trimitere la un urolog.