| nexT_2456 a întrebat:

Daca ai probleme cu inima din cauza ca esti gras si daca slabesti mai probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cineva_3888 a răspuns:

Nu decat daca nu este din cauza grasimii. daca ti-a spus doctorul ca din cauza grasimii ai pribleme atunci inima numai pompeaza bine din cauza grasimii dar daca slabesti o sa fie bine

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca slabesti e bine si nu afecteaza inima deloc.

| Rebelicious a răspuns:

Pai, normal daca esti mai, cum ai zis, sa nu fiu nepoliticoasa, daca ai slabi ti-ar trece in mod normal. dar mai e si varianta in care nu te ajuta!
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
Du te la un doctor si vei afla!

| Jepatul a răspuns:

Daca esti gras grasimea poate sati acopere inima, sa o stranga daca vei slabi inima va avea mai mult spatiu!
Funda?