| Tsukuyomi6 a întrebat:

Daca am 1.79 si 72 kg sunt prea scund sau prea slab?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Scund nu, daca ai musculatura nu esti gras, daca nu ai probabil esti putin plinut cu 3 kg

| KamaSutra a răspuns:

Esti perfect

| RainmakerX a răspuns:

Hey! Eu unul am 1.83 si 73 kg. Mi se pare okay asa cum esti...
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești ok.

| bibi518 a răspuns:

Scund? pentru mine esti destul de inalt laughing si nu cred ca esti slab, ai o greutate potrivita, iar daca faci si niste sport vei arata si mai bine

| Sandra2571 a răspuns:

N-ai cum sa fii prea scund

| LoveBlueSky a răspuns:

Salut! Eu cred ca esti foarte bine.La 1,79 nu esti deloc scund iar greutatea este foarte buna la inatimea ta.

| GoldenKing a răspuns:

Esti bine stai calm.Si eu am 1, 71 si la kg ceva gen in jurul tau big grin

| Andreea_Andreea_2000_YcxA a răspuns:

Esti perfect. Ma refer la kg si inaltime laughing)

| dianamariana10 a răspuns:

Nu esti scund deloc, ai o inaltime super ok si o greutate normala.