| anonim_4396 a întrebat:

Interbare pentru fete: ce tip de baiat ati prefera scund si slab, scund si solid, inalt si slab sau inalt si solizi?

Răspuns Câştigător
| m1xa3la a răspuns:

Frumusetea unei persoane nu semnifika nimic, nu conteaza cum arata atata timp cat exista INTELEGERE si INCREDERE.am vazut perechi care la prima vedere spuneai ca sunt ziua si noaptea,nu aveau nimic in comun dar daca exista iubire restul nu mai conteaza, si ca sa iti dau un raspuns baiatul ''ideal'' pentru majoritatea fetelor ar fi inalt si slab, evident nu sa il ia vantul pe strada happy dar sa nu fie prea gras

1 răspuns:
| Irina8 a răspuns:

Urmeaza-ti sentimentul.important sa-ti fie tie pe plac si sa te simti bine pe linga el.Bafta