| Artemisia a întrebat:

Daca am fost operata de hernie ombilicala trebuie sa tin regim?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mănâncă regulat fructe, legume și cereale!
Exerciții moderate, evitarea efortului susținut!
Sănătate.
Pa, pa.

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

Imediat dupa operatie da, dar dupa incet-incet iti revii la normal si poti afce asa cum a zis cea de dinaintea mea.