| Uncopilmaicuprobleme a întrebat:

Daca am tras 2-3 fumuri de glo pot sa pățesc ceva?
doar curiozitatea sa vad cum e

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oooo, da! prinzi gustul și te-apuci ca turcul...

| Uncopilmaicuprobleme explică (pentru sierra1):

Nu îmi place deloc, chiar am și tusit după, vreau doar sa știu dacă îmi poate provoca ceva rău 1 fum

| sierra1 a răspuns (pentru Uncopilmaicuprobleme):

și-am scris deja

| Violleta2022 a răspuns:

Deocamdata nu se vede nimic, dar daca vei continua, intr-o zi ti se face rau si aflii ca plamanii tai sunt deja grav afectati.

| mastadont a răspuns:

Nu pățești nimic stai liniștit.

| chuckmanson a răspuns:

Nu mori de la atâta tot dar nu te mai atinge de chestii ce conțin tutun!

| Lixandranumelamisto a răspuns:

Stai linistit, nu patesti nimic.