| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, am 15 ani și nu fumez, dar azi am tras din țigara unui prieten vreo 3 fumuri, e ok, pot sa pățesc ceva, e sănătos?

Ps:nu vreau să mă apuc de fumat

Răspuns Câştigător
| Goddessss a răspuns:

Buna! Nu o sa patesti absolut nimic.
Chestia este că ar fi bine daca ai renunța să mai încerci vreodată fumatul.
Fumatul e una dintre cele mai mari porcării inventate. De ce ai vrea să îți distrugi sănătatea?
Bafta și să nu o mai faci, pentru că ești tânăr și ai o viață în continuare de trăit ✌

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu pățești nimic, dar dacă mai tragi trei fumuri, s=ar putea să te obițnuiești.

| Andreeush a răspuns:

De la trei fumuri nu se întâmplă nimic însă ar trebui să nu mai încerci dacă nu vrei să te apuci de fumat.