| Baiatsimplu a întrebat:

Daca combini 2 rebul cu cu 2 doze de 2 cola si 1 doza de bere poti sa mori? Adica mori din prima pe loc.sau mori in timp adica faci un infarct sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu (cred ca) mori, da sigur iti f... i inima si alte organe interne. Si dupa mai multe abuzuri din astea o sa se simta.

| Corina a răspuns:

Cred ca vei face mai intai un dragut de infarct, asa ca sa te chinui putin. E stiut ca Redbul e un energizant si daca-l asociezi cu cola, care contine cofeina si care produce agitatie, plus alcoolul din bere, care de asemenea creste agitatia (creste viteza sangelui)cu siguranta bine nu iti va fi. Dar nu inteleg de ce vrei sa faci aceasta asociere. Chiar ai ganduri de suicid? Mai bine las-o pe alta data. Gandeste-te ca si asa viata e destul de scurta, plus ca ne-o mai scurteaza si guvernantii. De ce sa le dam satisfactie luindu-ne singuri zilele? Gandeste-te bine! Cu prietenie!

| 80Cris a răspuns:

Nu mori, stai linistit. Cel mult poti sa prinzi aaaripi.

| DEBrown a răspuns:

Pai de ce sa mori daca le combini? Face "boom"?
A, vrei sa zici ca daca le bei, dupa ce le combini. Pai si daca le bei pe rand si daca le bei combinate nu are nimic. Oricum o sa iti afecteze organele interne pentru ca sunt nesanatoase. Dar de murit, noraml ca nu mori.

| maryse_9270 a răspuns:

Doamne, cine te-a mintit?
Nu, nu o sa mori dar organismul tau va fi foarte sensibil dupa, iar atunci pe loc i-ti va fi rau si sigur vei vomita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dne frestherolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mori de ras. http://minilink.ro/bt

| camionagiull a răspuns:

Incearcawinking

| Nane a răspuns:

Nu am mai auzit asta in viata mea... cine te-a mintit?

| Last1 a răspuns:

Ma, u mori de prostie, stai linistit