| jon22 a întrebat:

Daca dormi intr-o pozitie "aiurea" poate sa te doare capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LIN2010 a răspuns:

Sigur,domitul in pozitii ''aiurea'' poate duce si la complicatii ale coloanei, si normal ca pot aparea dureri de cap. Sfatul meu este sa dormi intr-o pozitie cat mai comoda.si astfel coepul tau va resimti din plin odihna.Succes

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Capul nu stiu in ce masura, dar gatul si spatele cu siguranta.

| MiculFaraon a răspuns:

Capul nu cred, dar gatul este cel mai posibil!

| Iama a răspuns:

Bineinteles :d