| DanyCr1222 a întrebat:

Am o problema, cand stau intr o pozitie sau stau cu capul in jos ma doare foarte tare in partea dreapta a pieptului adica dinspre gat spre piept, stie cineva de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Daca problema persista de mult timp mergi la medicul de familie sa te trimita la investigatii medicale.

| xpoisonxdartx a răspuns:

Inima, mai fa mișcare si nu mai beli ochii in telefon?