| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu am facut analize de IGg, dar nu pentru covid. Pur si simplu sa vad cum stau cu imunitatea. Am vazut ca pentru covid sa vezi daca ai anticorpi tot igg se face. Exista tip special de igg pentru covid? Ca mama mea zice ca nu. As vrea sa vad daca am anticorpi ptc s-ar putea sa fi trecut prin boala fara sa am simptome. Voi ce stiti despre asta? Eu in fiecare an imi fac analize de imunitate printre care si igg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Exista tip diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Testul este pentru igg anti covid. Daca iti faci doar igg total aia nu spune nimic.