| Alecsa_4474 a întrebat:

Daca fac exercitiile acestea http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs&feature=relat ed cam in cat timp pot sa dau burta jos?;))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Narcisika a răspuns:

Daca nu ai mai facut astfel de exerciti ia-o mai usor...incerca prima saptamana cu alergat usor, pasi mici si mai putina mancare nesanatoasa. Iar in a 2 sap. poti incepe cu astfel de exercitii. Ai mare grija si nu incerca sa fortezi muschiul in timpul exercitiului, fa totul lejer, deoarece poate sa intervina dureroasa "febra a muschilor" si a 2 zi nu te mai poti misca din pat.(daca acorzi seriozitate exercitilor alese de tine poti slabi mai mult de 6 kg pe luna) Mult succes. Pup

2 răspunsuri:
| annaliana a răspuns:

Pai se fac exact cum iti arata in filmulet si cam in 2-3 saptamani se vad rezultatele.Depinde si de burta.

| Vladutz11811 a răspuns:

5 kg in 2 saptamani. bafta+chin