| Duckey a întrebat:

Daca folosesti aparatul relax and tone pentru a-ti face masaj in zona abdominal scapi de stratul de grasime si daca da ce creme sa folosesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Stiu cativa care au avut un esec TOTAL cu acel aparat laughing

Adevarul este ca pentru a scapa de stratul de grasime ai nevoie de : alimentatie corespunzatoare ( nu diete cretine ) si SPORT.

Fara efort fizic nici nu se pune problema slabitului ( decat daca nu te intereseaza ca o sa arati ca naiba dupa ).

| Nickname1890 a răspuns:

Confirm si eu ce a spus cosmin. Grasimea nu se duce daca o masezi, este imposibil. Grasimea trebuie arsa iar ca sa o arzi ai trebuie SPORT si o alimentatie care sa nu favorizeze depunerea incontinuare de grasimi.

| IntrebarileMele111 a răspuns:

Ai cumparat Relax and Tone? imi pare rau dar ai aruncat ceva bani pe fereastra, singura modalitate sa slabesti este sa faci sport....alege tu ORCE spor iti place tie si ai sa slabesti sau mananca doar salata