| DumitruPc111 a întrebat:

Daca fumezi un cui de iarba si iei medicamente de ficat sau vitamina b6 poate sa se intampla ceva nasol? Sau nu e ca si cum ai consuma 10 pahare de vodka?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ilinca2005mau a răspuns:

Depinde cat de des fumezi... ceea ce ar trebui să faci cam, maxim o dată pe lună dacă nu vrei complicații. Te-ar afecta dacă ai face constant asta! Ai grijă și să consumi ceai de lumanărică ( e foarte bun pentru detoxifierea traheei și ficatului!).