| Hoca_Raul_2000 a întrebat:

Daca iau pastile de calciu si magneziu, cat as putea sa ma inalt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Cu 0,0000000000000001 cm/an.
Vitaminele sunt pentru altceva. Hormonii te ajuta sa te înalți, aia pe care ii produce corpul în mod natural.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Nu de la pastile te inalti...inot, baschet, fiare dar nu pentru masa.

| Andreeush a răspuns:

Nu te înalți dacă iei pastile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehh, nu te ajuta la inaltat, ci mentine oasele mai sanatoase/puternice. Eu zilnic iau

Răspuns utilizator avertizat