| alina22alina a întrebat:

Dacă iau proteine cand am antibiotic este vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Dar proteinele luate în plus pot deveni o problemă și cu și fără antibiotic.

| aXy99 a răspuns:

Problema cu adevarat grava este ca nu ai habar ce sunt proteinele si ce roluri au, dar cu toate astea iei suplimente.

Nu, este nicio problema, proteinele se gasesc in mancare, in aproape orice.

| RoCkKiD a răspuns:

Avand in vedere ca e aproape imposibil sa nu ingerezi proteine din mancare oricum as zice ca o sa supravietuiesti.