| Marius131415 a întrebat:

Daca incepi cu un medic sa plombezi o masea dupa poti sa schimbi medicul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E dreptul tău inalienabil!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să îl schimbi de cîte ori vrei, până îi termini pe toți.

| gabicoo a răspuns:

Da. Dar celalalt te va jumuli.
Mai bine termina cu cel la care ai inceput lucrarea.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetys a răspuns:

Poti. Dar asumati ca noul medic o sa ți-o bage pe aia ca: Dar cine ți-a facut lucrarea, ca e executata prost, daca nu o refacem o sa ai probleme mari.

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă vrei să îl schimbi normal că poți! Însă recomandat ar fi să rămâi la dentistul care ți a făcut plomba deoarece el știe cum a lucrat și ce tratament a făcut.

Te vei duce la noul dentist te va intreba aceste lucruri și nu îi vei știi ce să îi spui.

Cum vrei, dacă vrei îl schimbi. Dacă nu, nu!

| NisipLaMare a răspuns:

In cazul meu medicul m-a schimbat pe mine nu eu am schimbat medicul haha.

Si-a dat demisia nu mai vroia.

Dar, si-a deschis cabinetul personal singura, tot acolo ma duc iarasi clar.

| Popovicisami a răspuns:

Eu zic ca nu deoarece Dora acel medic stie ce ti-a facet