| king5151 a întrebat:

Dacă închid ochii ma ia amețeală pentru ca nu prea am dormit ultimele zile, acum i-am închis puțin și chiar dacă ii țin deschiși tot ma ia, câteva secunde după iar, cum fac sa scap? Nu pot sa dorm

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Îți recomand să mergi la o farmacie să ceri niște somnifere, dacă problema persistă și suferi de insomnie sau ceva de genul, mergi la un psihiatru, să fi tratat cu medicația corespunzătoare!winking Sper din suflet să fi bine și să îți rezolvi problemele de somn. sad Roagă-te și la Dumnezeu să îți dea odihnă! happy

| Celcestietot a răspuns:

Ti-am mai scris ce sa iei si tu nu asculti deloc!

| MariaEElena0505 a răspuns:

Bea un ceai și încearcă sa dormi. Sau dacă nu, in cel mai rau caz, poți sa iei niște somnifere. Nu te juca cu somnul, crede-ma.