| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez prin sperma se elimina substante benefice corpului sau cele care sunt "special" pentru asta.Adica daca contine calciu si te masturbezi des elimina calciul corpului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbarea elimina cantitati extrem de mici de substante benefice, asa incat, ca sa se vada, ar trebui sa ejaculezi de 20-30 de ori in fiecare zi timp de mai multe luni consecutiv.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Băiete, trăiești în pădure?
www.seximux.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu te mai masturba, in viitor alaturi de persoana iubita nu o sa mai simti nimic.
Masturbarea este un lucru rau.
Te pup!