| Mihalache_Bogdan_Petru_1970 a întrebat:

Daca mananc o punga de jeleuri pe saptamana ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Mananca echilibrat si fa sport si nu te vei ingrasa. Gluciidele ingrasa si ele iar zaharul afecteaza dintii. Asa ca, echlibrat.

3 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

De care jeleuri? Ursuleţi d-ăia haribo? Neah. După mine, ăia-s cei mai tari.laughing

| Wannax a răspuns:

Nu atat cat o sa iti provoace probleme cu dintii daca sunt cu mult zahar.
Stai linistit nu ai de ce sa iti faci griji.

| SirAnarchyOSD a răspuns:

Daca faci miscare ca sa dai jos caloriile atunci nu. Daca esti mai sedentar atunci da. Daca nu te speli pe dinti seara atunci jeleurile alea pline cu zahar si sucuri artificiale iti vor da carii.