| Teodor168 a întrebat:

Dacă mănânci multe lucruri provenite de la animale(lapte, oua, carne) se spune ca te umpli de fiere si devii nervos mult mai ușor, este adevărat?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu, alea sunt barbi, brasoave, vrajeli.

| OOOLEOOO a răspuns:

Nu exista motive pentru a nu renunta la produsele de origine animala.
Alaturate revolutiei.