| andrushki a întrebat:

Daca-mi tin mainile mai mult de 10 secunde pe masa, imi amortesc,simt ca nu mai imi ajunge sangele pana-n degete.
Ce ar trebui sa fac sa-mi dispara durerea ?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| inamorata a răspuns:

Mergi la doctor, ai probleme cu sanatatea