| Prezidentul a întrebat:

Daca nu fumez risc sa fac astm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mai bine nu risca si nu te lua de acest viciu daunator sanatatii.
Astmul se face de la raceli netratate, tutunul dauneaza mult si cauzeaza probleme pulmonare.
O zi bunahappy

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu risti nimic daca nu fumezi, mai degraba aca fumezi risti sa faci cancer la gat sau plamani.

| Adutzu2 a răspuns:

Nu. Dar daca fumezi risti sa faci cancer la plamani.