| eliza7943 a întrebat:

Dacă pe 13.09-16-09 am avut ciclu menstrual iar luna asta pe 23.10-26.10( atât ar trebui sa îmi tina) pe ce data voi fi in perioada fertila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Razvan1lol a răspuns:

Te sfatuiesc sa desarci o aplicatie, care te ajuta, iti pune cand esti fertila, ca esti la ovulatie, si cand ar trebui sa iti vina urmatosre menstruatie, asta fupa calculele si ceea ce spui tu
Eu folosesc Period Calendar P.C si mi se pare corect

| eliza7943 explică (pentru Razvan1lol):

Eu folosesc FLO și îmi spune ca de pe data 29 Octombrie pana pe 7 Noiembrie începe perioadata, dar pe 5 Noiembrie va fi ziua "cea mare"

2 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

În săptămâna 02.10 -09.10. Saptamana fertilă