| Anonim9999943565 a întrebat:

Daca sunt barbat si arat orbil,hidos daca fac operati estetice:rinoplastie,liposuctie pentru picioare, abdomen, steroizi pentru maini pot arata cat de cat decent? si cam cat ar costa toate aceste operati? mai mult de 2000-3000 euro?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu vad rostul de a face operatie pentru picioare, maini si asa mai departe. Pe langa faptul ca sunt costisitoare nu vor arata deloc ok. Daca ai probleme gen nasul prea mare sau asa, atunci da, iti poti face o operatie estetica dar pentru abdomen, maini, picioare mai bine mergi la sala de forta si-ti dezvolti musculatura in mod natural.

| SergiuBoss11 a răspuns:

"steroizi pentru maini"?laughingnu exista asa ceva. oricum, sa renuntam la steroizi.
rinoplastia e pentru nas si costa intre 800 si 1500 de euro.liposuctie este 1000 de euro pe zona.
Toate astea fara steroiziwinking. Dupa, te poti apuca de sala si vei arata minunat.
Oricum, nu cred ca esti asa oribil si hidos.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Exista si alte solutii, nu atat de costisitoare, poti incepe sa mergi la sala, sa tii o dieta sad si multe altele

| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Esti mai ceva ca o femeie, obsedat de operatii. Operatia estetica e solutia lenesului. Daca iti pasa de frumusetea trecatoare mai mult decat de sanatate, treci la chirurgie!
Fiecare inconvenient poate fi redus, mascat.
Nu iti place cum iti arata nasul? Atrage atentia cu altceva. De exemplu, mie imi plac baietii cu par destul de mare, facut tepi.
Liposuctia si steroizii sunt iarasi artificii pentru lenesi. Pune mana si lasa carnea de porc, faina alba, zaharul si grasimile. Nu manca dupa 6 seara si fa sala. Sa vezi cum slabesti si pui si masa musculara. De banii aia platesti un nutritionist, bucatar personal si antrenor.
Atatea operatii nu au cum sa iti faca bine, crede-ma.
In plus, sunt atatea alte lucruri care conteaza... Sa fii amuzant, inteligent, sa ii dovedesti persoanei iubite ca tii la ea. Astea sunt nepretuite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu crezi că folosești cuvinte prea dure pentru a te descrie? chiar vrei să faci toate acele operații?