| ToraToraTora a întrebat:

Daca sunt elev, mai trebuie sa platesc pentru fisa medicala pentru academia de politie? Adica unde trebuie sa fac analizele si daca trebuie sa le platesc.Eu am luat deja fisa medicala de la Politie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la medicii specialisti unde nu platesti nimic daca nu te duci la particulari.

| Cl3ar a răspuns:

Da,trebuie sa le platesti. Si eu da la politie anul asta, si sunt foarte costisitoare (eu am dat in jur de 500 de lei happy ). Oricum mult succes la examene big grin