| lory14 a întrebat:

Daca sunt in perioada ciclului menstrual am voie sa-mi fac analizele medicale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mary_4765 a răspuns:

Nu
e banal... dar nici frumos nu-i
mai bine dupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum..., daca-ti mai ia sange si din vena poti lesina pe acolo. Iar urina chiar nu se poate pentru ca va fi contaminata cu sange menstrual.
Mai stai o zi doua, sa-ti treaca.