| anonimus17373 a întrebat:

Daca vreau sa-mi las parul lung dar să mă tund doar în părți pot să mă tund o data la 2 luni doar în părți?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tunde-te cum iti place. De ce ne ceri noua parerea?

| sierra1 a răspuns:

Ai putea să nu te tunzi deloc. Un an-doi, iți dai seama ce păr o să ai?

| johnnny123 a răspuns:

Cine sau ce te oprește?

| Sylviu1 a răspuns:

Daca vrei sa-ti lasi parul lung ar fi bine sa il cresti treptat, sa te tunzi odata la o luna. Nu prea e indicat sa il lasi lung nemergand la frizer deoarece creste ca nasol si nu se aseaza asa de bine. (Asta e optional, doar daca vrei)