| Lusiana_Rusu_1999 a întrebat:

Dati-mi link-uri cu produse / creme pentru disparitia petelor, a alunitelor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Si cand faci cancer de piele de la recomandari dupa ureche, tot pe TPU ai de gand sa ceri tratament?

Răspuns utilizator avertizat
| Anon31241212 a răspuns:

Alunitele nu dispar de la nicio crema. Ele pot fi doar indepartate chirurgical. Trebuie sa mergi la estetician sa vezi daca e necesar sa ti le indeparteze. Daca nu considera atunci nu trebuie. Se zice ca daca iti indepartezi o alunita poti da in cancer.
In ceea ce priveste petele trebuie sa mergi la dermatolog. Degeaba iti recomanda cineva dupa ureche. Fiecare avem pielea diferita. Trebuie sa faci niste dermatologice si dupa ele dermatologul iti va da o solutie.
Multa sanatate!