| HappyCandy a întrebat:

Dati-mi niste diete de slabit. mersi funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmiiiiii a răspuns:

Incearca pe Dietetik.ro.Acolo o sa gasesti orice fel de dieta.:*:*:*

Bye bye

4 răspunsuri:
| Cosmiiiiii a răspuns:

Incearca pe Dietetik.ro.Acolo o sa gasesti orice fel de dieta.:*:*:*

| Ryuuzuka a răspuns:

Fa multe abdomene asa fac si eu. manaca paine neagra. si alearga cat poti tu de mult si mai abtine-te nde la mancare

| Becca18 a răspuns:

Cauta pe net dieta anului 2010-2011 si acolo scrii datele tale si descarci dieta. Poti slabi in 2 saptamani 7 kg(funda)

| Maria906090 a răspuns:

Sau pot incerca aici: www.rodiete.com