| lololololol a întrebat:

Dati-mi si mie niste exercitii pe care le pot face acasa, care sa nu deranjeze vecinii, si care sa ma ajute sa slabesc mai repede, mai eficaciente sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Abdomene, sa ti un regim alimentar sanatos.

| Brigitta a răspuns:

Exercitiile Yoga nu vor deranja vecinii. Dar tine si un regim alimentar pentru rezultate cat mai repede happy

| Brigitta a răspuns:

Am uitat sa-ti zic de exercitiile Yoga, gasesti multe videoclipuri pe youtube happy

| alexandru_3595 a răspuns:

Discuta cu un profesionist