| yourgirl a întrebat:

DAU FUNDA! ce pot sa fac ca sa slabesc cit mai rapid? HELP

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| virgil696 a răspuns:

Nu minca dupa 18:00, culcate mai tirziu, nu minca piine alba, fa sport!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, mult sport pentru arderea caloriilor!
Pa, pa.

| VladimirPutin a răspuns:

înfometare, însetare și exerciții fizice dar apoi pui la loc

| naf29 a răspuns:

Daca slabesti rapid ai sa obtii o dieta YO-YO. Cat slabesti acum pui pe urma la loc. Cel mai bine e sa o iei pas cu pas(precum un bebelus face pasi mici pentru a ajunge mare) asa si tu trebuie sa incepi cu inceputul. SPORT + DIETA = SUCCES http://antrenorpersonal.wordpress.com/

| skama18 a răspuns:

E greu acum.da dc nu te-ai gandit mai devreme la spot cand erai slaba...solutia greva foamei.glumesc,sunt cv pastile da citeste prospectu inainte k poate dupa ce intrerupi tratamentul te faci la loc

| Dark13 a răspuns:

Exercitii fizice,sa mananci mai putin sa alergi sa nu mai stai atata sa lenevesti chiar in casa sa faci exercitii la educatie fizica sa faci toate exerciitile corecte si sa nu mananci mancaruri grase, sa mananci legume, fructe

| alin334 a răspuns:

Sau exercitiu fizic si incearca sa treci pe soia thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie nici un fel de dieta sau restrictie alimentara.Lasa-mi un mesaj ca sa nu uit si iti dau un exemplu trait de mine. 16kg in 5 saptamini.Numai bine.

| ANAHsneaman a răspuns:

Pai uite ce trebuie sa faci:
-alearga zilnic o ora sau 2 daca poti
-manaca salate,fructe, legume, iaurturi
-nu mai manca decat putina paine
-nu manca[,] cartofi prajiti
-fa abdomene
si cam atat.si eu am incercat lucrul acesta si merge

| FiddleStick a răspuns:

kilograme jos intr-o saptamana nu sunt de ici de colo. Te gandestideja oare la ce trebuie sa renunti si daca merita tot efortul.

Intr-adevar este vorba despre o dieta destul de severa, dar merita sao tii atunci cand trebuie sa slabesti intr-o saptamana. Cand? Pai deexemplu cand nu te mai incape rochia pe care vrei sa o imbraci musai lapetrecerea din week-end sau cand vrei sa arati trasnet la intalnirea cufostii colegi sau poate cand vrei pur si simplu sa dai gata o anumitapersoana.

Iata si dieta despre care vorbeam. Pornesti la drum inarmata cu multavointa, mananci disociat si dupa 7 zile apare si rezultatul: 4 kilogramemai putin.

ziua 1: minim 2 litri de apa plata si ceai (exclus suc, apa minerala)
ziua 2: orez fiert cu legume (fara sare, ulei sau alte cele)
ziua 3: spaghetti cu ketch-up (fara ulei, sare sau alte cele)
ziua 4: maxim 2 kg mere (nu dulci)
ziua 5: legume fierte (fara cartofi)
ziua 6: maxim 1/2 kg cartofi fierti (fara sare, ulei, iaurt sau altecele)
ziua 7: un piept de pui fiert

| mrjohanys a răspuns:

Mult sport!

| Caty2000 a răspuns:

Nu e bine sa te infometezi deoarece da, pierzi kg dar le pui inapoi f.repede. uite - 1000 calorii = - 1 kg. maninca sanatos, mergi cat mai mult pe jos, maninca carne de pui, fiarta si o salata. (pentru ca carnea sa fie mai buna poti sa adaogi putin sos de soia) spor la slabit!

| Aleeeecs a răspuns:

Pai tine dieta de slabire si incearca sa faci sport zilnic...eu zic totusi sa incerci! dar tu in cat timp vrei sa slabesti si cat? pai uite:o prietena a facut acelasi lucru si a slabit 2 sau3 kg in aproximativ o saptamana. sper ca ti-am fost de ajutor pup

| virgil696 a răspuns:

Nu minca dupa 18:00, culcate cai tirziu, nu minca piine alba, fa sport!

| jersey9 a răspuns:

Sex mult si garantat slabesti