| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda pentru cine raspunde corect la ghicitoare,, ce cuvant este intre cer si pamant?"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Eva a răspuns:

Exista in farmacii un lac de unghii cu gust amar, pentru cei care isi rod unghiile la nervi happy poate ar ajuta-o.
Bine ca esti discreta si nu i-ai dat numele laughing ii stricai iremediabil reputatiawinking

| ELLSSA a răspuns:

Daca ai sa te uiti in cavitatea bucala a acesteia,ai sa vezi ca bolta palatina a ei este deformata.O sa aiba forma degetului care l-a tot supt si posibil ca si dintii din fata sa ii aibe si putini deformati, dar foarte iesiti in fata(aratand ca un iepuras).
Incearca sa o dezveti de asa ceva, totusi este fetita mare de acum.Devina adolescentahappy

| ynna93 a răspuns:

Da`i cu are pe ele.si se lasa sigur.sau ardei iute.

| Karinakari99 a răspuns:

Spune-i ca e urat sa sugi degetele.

| AmanoYuno a răspuns:

,,si''

| Dootzy a răspuns:

Eu zic ca,, ca sa uite supt degetele, sa ii dai sa suga...altceva,cum ar fi o inghetata, dar mai des.

| eliseiboss123 a răspuns:

"Si"