| Andrei_Daniel_1997 a întrebat:

DAU FUNDA! Stiu ca nu se potriveste sectiunea dar am nevoie de un raspuns urgent! Ieri mi-a aparut un herpes, si este cam urat si mare! Ce solutii stiti sa scap de el intr-un timp cat mai scurt? Pentru ca mereu trebuie sa stau cu el saptamani intregi pana se vindeca! Va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa scap de el big grin! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fugi si ia ti de la farmacie,, aciclovir,, unguent si respecta instructiunile

2 răspunsuri:
| Suiram06 a răspuns:

Aciclovir crema

| hippy16 a răspuns:

Aciclovir crema si mai sunt plasturi anti herpetici