| Dolwee a întrebat:

Heeey salut TPU happy am mare nevoie de ajutorul vostru D: Mi-a aparut un herpes ieri, si vreau URGENT sa scap de el in maxim 1 saptamana ca voi avea banchetul in 6 zile. Va rooog cum sa-l tratez sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Iei de la farmacie cremă Aciclovir și în trei zile ți-a trecut. Aplici de 3-4 ori pe zi.

| RA94 a răspuns:

Il tratezi cu scarba cum te-a tratat si el pe tine

| mirelle a răspuns:

Sunt nişte plasturi Compeed mergi la farmacie trebuie să fie în câteva zile e gatahappy